Hľadáte inšpiráciu na cesty? Navštívte Travelo.Club a získajte rady tých najskúsenejších

Množstvo fotografií, vášniví cestovatelia, až 68 tisíc leteckých spojení a v neposlednom rade komunita cestovateľských nadšencov, ktorí sa spojili a vytvorili pre nás užitočnú sociálnu sieť Travelo Club. Ešte si o ňom nepočul? Tak pozorne čítaj.

Poznáš to: voľný víkend a nechce sa ti sedieť doma. Rovnako ako my, plánuješ menší trip niekde po Európe. Ale kde? A ako sa tam dostať a vôbec, kde nájsť tie najlepšie letenky? Pre takéto chvíle využívame aj my rôzne cestopisy dobrodruhov, fotografie či youtube videá, kde by sme načerpali inšpiráciu pre nadchádzajúce cesty.

No rovnako ako vy, ani my nemáme celé dni v práci na to, aby sme browsovali tisíce stránok, preto oceníme mať všetky užitočné informácie na jednom mieste. A práve tu sme naďabili na portál Travelo Club. Inšpirácia na cesty doma aj v zahraničí. Cestopisy z rôznych kútov sveta napísané Slovákmi aj „cezpoľnými“. Jednoducho užitočné rady, ktoré sa zídu nejednému cestovateľovi.

Staň sa aj ty súčasťou komunity Travelo Clubu. Zaregistruj sa a podeľ sa o svoje zážitky s ostatnými. Poznáš miesta, o ktorých ľudia málo počuli? Alebo máš za sebou nezabudnuteľné zážitky, ktoré jednoducho musíš zo seba dostať von? Nech sa páči, Travelo Club je tu pre teba.

Súčasťou portálu je aj prehľad tých najvýhodnejších leteniek z celého sveta. Jedným klikom sa dostaneš priamo na objednávku a do 10 minút máš svoj tiket do sveta „vo vrecku“. Fotografie stiahnuté z fotobaniek? Kdeže! Len reálne zážitky a autorsky podchytené spomienky.

Letecký denník ocení každý skúsený cestovateľ. Prehľad svojich leteniek tak môžeš zdieľať s ďalšími nadšencami, ktorým takto poradíš, kde hľadať tie najvýhodnejšie lety. Inými slovami je Travelo Club bránou do skúsenej komunity travelerov. No a čo v prípade, že ťa cestovanie už dávno pohltilo, no nemáš priestor ani čas na programovanie vlastného blogu?

Buď nápomocný svojimi Cestopismi alebo poraď začiatočníkom na Fóre, kde budú tvoje vedomosti ocenené pozitívnym hodnotením.  Staň sa súčasťou komunity Travelo Clubu. Nezáleží na tom, či si profesionálny traveler alebo len hobby turista. Všade okolo nás je veľa inšpiratívnych podnetov, o ktoré sa môžeš podeliť so svetom. Tak prečo nie práve tu?

David

David

Zakladateľ stránky Cestujem Blogujem. Začínajúci novinár, športový nadšenec. Zaujíma ma dianie v spoločnosti, nepohrdnem kvalitnou literatúrou. Vo voľnom čase rád fotím, ešte radšej si zahrám hokej. Je skvelé občas vypadnúť z každodennej rutiny. Verím, že toho ešte veľa precestujem. O všetky zážitky sa s vami, samozrejme, podelím.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ochrana proti spamu *