Čo nezabudnúť pred cestou? Lazy bag od Seetee

Ak sú tento rok v kurze tzv. Fidget Spinners, určite to neplatí pre cestovateľské duše. Viete, po čom túži naše večne uchodené srdce? Po kúsku pohodlia kdekoľvek sa nachádzame. Či už pri mori na pláži, niekde na rozľahlej lúke alebo v Central Parku v New Yorku. Sedací vak by mal podobný problém vyriešiť.

Sedacie vaky Seetee využívame na cestách. Na sedacom vaku Seetee píšeme články pre cestujemblogujem.sk

Váži len 1,2 kg, rozbalíš ho za pár sekúnd a v ruksaku zaberie minimum miesta. To je dôvod, prečo tento lazy bag plánujeme kúpiť na cesty po USA, kde sa opäť v lete chystáme. O sedacích vakoch sme sa dozvedeli z videí rôznych cestovateľov dovolenkárov, ktorí lazy bag využívajú pomerne často. Či už na plážové leňošenie alebo na čakanie na autobus. My by sme to mohli využiť pri čakaní na zelenú v centre New Yorku. Vďaka tomu, že na jeho nafúkanie nie je potrebná žiadna pumpa, stáva sa pre nás Seetee sedací vak jednoznačnou voľbou pre tohtoročné cesty. Zložený v transportnom obale ho len hodíme do kufra, pričom nezaberie takmer žiadne miesto. Naskladaný ako dve tričká.

 

Ak sa pýtate, prečo práve sedací vak od Seetee, tak je to najmä vďaka overenej kvalite. Osobne ma presvedčili postranné vrecká, kde si môžem odložiť mobil či tablet. Je maximálne nepraktické, ak si mám zdriemnuť na nejakej nafukovačke a nemám si kde odložiť mobil. Hlavne tak, aby mi ho niekto pocestný  nepotiahol. Viete, aké to býva občas na veľkých plážach. Podobnú srandu odporúčam aj všetkým, ktorí sa tento rok chystajú na nejaký festival. Aj keď je posedenie na tráve to, čo dotvára super atmosféru z veľkého festivalu, osobne by som určite ocenil niečo pohodlnejšie.

 

 

Seetee sedací vak nie je vhodný len pre festivalovú mládež či cestovateľské duše. S farebnými sedacími vakmi sa „vyblbnú“ aj malé deti. Či už v izbe alebo doma na záhrade. Vďaka odolnej dvojitej vrstve by mali zniesť aj tú detskú fantáziu. A ktohovie, možno ho prefarbia vlastnými farbičkami. Každopádne, bohaté farebné kombinácie umožnia jeho použitie v akejkoľvek modernej obývačke. My deti nie sme, takže si na v ňom oddýchneme a mrkneme ďalší diel obľúbeného seriálu.

Ak Ťa tento produkt zaujal, mrkni všetky variácie nafukovacieho vaku Seete na ich stránke. Prípadne im napíšte na ich oficálny Facebook. My to na cestách vyskúšame a dáme vedieť. Ak sa nám zapáči, možno ani nebude potrebné zajednávať ubytko cez Airbnb 🙂 .

 

Sedací vak Seetee na cestujemblogujem. Cestujem blogujem využíva Seetee aj na hory.

Sedací vak využíva aj cestujemblogujem.sk.

David

David

Zakladateľ stránky Cestujem Blogujem. Začínajúci novinár, športový nadšenec. Zaujíma ma dianie v spoločnosti, nepohrdnem kvalitnou literatúrou. Vo voľnom čase rád fotím, ešte radšej si zahrám hokej. Je skvelé občas vypadnúť z každodennej rutiny. Verím, že toho ešte veľa precestujem. O všetky zážitky sa s vami, samozrejme, podelím.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ochrana proti spamu *